poniedziałek, 24 października 2016

Warsztaty z Sokołów Naturrino


Spotkaliśmy się w uroczym miejscu w Woli Suchożebrskiej, aby poznać nowe produkty Sokołów Naturrino bez konserwantów, z wysoką zawartością białka, bez dodatku glutaminianu sodu i fosforanów.


Przywitano nas zestawem pysznych wędlin do degustacji.


Podczas słuchania informacji na temat nowości  produktów Sokołowa, zastaliśmy poczęstowani jajecznicą z szynką Naturrino autorstwa szefa kuchni Dominika Moskalenko. Muszę przyznać, że jadłam wiele jajecznic w wielu miejscach - ale tą Dominik wykonał tak wyborną, iż przypuszczam, że nic jej nie pobije!  Nigdy nie przypuszczałam, że jajecznica może być tak smaczna.


Zebraliśmy się wszyscy w kuchni, aby zacząć przygotowanie posiłków.
Otrzymaliśmy przepisy na całodniowy zbilansowany jadłospis. 
Wiadomo 5 posiłków dziennie. Blogerzy przygotowali pierogi z farszem z pasztetu z pieczarkami, ze złotą cebulką podane na blanszowanym szpinaku. 


Sympatyna rozmowa o smakach.


Spraw żywieniowych pilnowała Pani Agnieszka Piskała. Kompetentna, fachowa Pani dietetyk.

Szkoda, że ten dzień się skończył. Wyjechaliśmy smacznie najedzeni z nową wiedzą o produktach Sokołów Naturino i nową wiedzą o sobie, gdyż Pani Agnieszka Piskała przeprowadziła uczestnikom warsztatów analizę składu ciała, nawodnienie i wiele innych parametrów. 

NATURRINO firmy Sokołów to produkty charakteryzujące się delikatnym smakiem z naturalnymi przyprawami. Firma zapewnia wysoką jakość surowca, odpowiednie selekcjonowanie i stosowanie wysokich standardów w procesie produkcji. 
Mnie wędlina smakowała jak ta wyrabiana kilka dekad temu. Domowa, pachnąca, delikatna. Po prostu smaczna .
7 komentarzy: